About us

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quia reiciendis illo ipsa asperiores, perspiciatis corrupti veritatis assumenda architecto commodi provident quas necessitatibus consequatur praesentium magnam optio deserunt fugiat repellat culpa. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Illum voluptatem, laudantium quidem dolor incidunt animi dolore aliquam exercitationem adipisci consectetur quisquam porro provident, in totam, necessitatibus rerum obcaecati ex. Quo.

アヤ スルタンアフメット ホテル

歴史的な半島の中心部に位置し、アヤ・ソフィア、スルタンアフメット広場、スルタンアフメットモスク(通称ブルーモスク)、トプカプ宮殿、地下宮殿、アヤイリニ教会、グランドバザール、考古学博物館、トルコ・イスラム美術博物館、テオドシウスのオベリスク、オスマンの文書館、ヴァレンス水道橋と海岸から徒歩ですぐ、エミノニュ広場、イエニ・ジャーミィ(モスク)、リュステム・パシャ・ジャーミィ(モスク)、エジプシャン・バザール、ガラタ橋、ガラタ塔、スュレイマニエ・ジャーミィ(モスク)とカーリエ博物館から徒歩10分、また金角湾、ガラタ港、ドルマバフチェ宮殿、ニシャンタシュとタクシム広場から徒歩12分のアヤ・スルタンアフメットホテルは、イスタンブールでの忘れられない宿泊体験をご提供します。

ホテル概要

客室紹介

スタンダードルーム/ダブルベッド1台


スタンダードルーム:シングルベッド2台


スタンダードルーム:シングルベッド2台

(海の見える )

ファミリースイート

ロフトスイート

近くの観光地

Ayasofya

1543 yılında Fatih’in İstanbul'u fethetmesiyle camiye dönüştürülen Ayasofya, 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine alınan, İstanbul’un en değerli tarihi simgelerinden biridir.Yaklaşık bin beş yüz yıllık tarihi ile dünyanın en eski katedrali olma ünvanına sahip Ayasofya, bir yanında Topkapı Sarayı bir yanında Sultanahmet Cami ile tarihi yarımadanın kalbinde, dünyanın dört bir yanından onu görmeye gelenlere kucak açıyor.

Read More>

Topkapı Sarayı

UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan, mütevazı fakat görkemli mimarisiyle Topkapı Sarayı, dört yüz yıl boyunca Osmanlının devlet merkezi, hanedanın yuvası olmuştur.Dünyadaki en büyük saray müzelerden biri olan Topkapı Sarayı Müzesi ülkemizin de en çok ziyaret edilen müzelerinin başında gelir.

Read More>

Sultanahmet

Tüm dünyanın Mavi Cami (Blue Mosque) olarak bildiği Sultanahmet Camii, Ayasofya’nın karşısında, 6 minaresi ile 17. yüzyıl Osmanlı mimarisinin zirvesinde bir sanat eseri olarak, zarafetle durmaktadır. Sultan I. Ahmet tarafından sarayın mimarbaşı ve büyük usta Mimar Sinan’ın talebesi Sedefkar Mehmet Ağa’ya yaptırılan Sultanahmet Camii, tarihi yarımadanın ve İstanbul’un gözde turistik mekanlarından biri.

Read More>

イスタンブールのホリデーガイド

Çiçek Pasajı

Tarihi Çiçek Pasajı, Taksim’de İstiklal Caddesi üzerinde bulunan, ünü dünyaya ulaşmış turistik eğlence mekanlarından biridir. İstanbul’a gelip de Taksim’i görmeden, Taksim’e gelip de Çiçek Pasajı’nı gezmeden, o büyülü atmosferine kapılmadan, İstanbul’u gezisi eksik kalır Caddenin kalabalığından bir anda bambaşka bir diyara girmiş gibi hissedersiniz, Çiçek Pasajı’nın eşiğinden geçer geçmez. Ve kendinizi göğe bakmaktan alamazsınız çünkü pasajın mimarisi, derin ve beyaz bir gökyüzünü andıran çatısı bir anda gözlerinize dolar.

Read More >

Boğaz Turu

Asya ve Avrupa’yı birleştiren, dünyanın en güzel şehirlerinden biri İstanbul’u gerçekten keşfetmek ve güzelliğine şahit olmak isteyen herkesin muhakkak yapması gereken ilk plan, boğaz turuna katılmaktır. Farklı konsept ve sürelerdeki turlar arasından hoşunuza giden bir tanesini seçin ve kendinizi Boğaziçi’nin şarkılara, şiirlere konu olmuş büyüleyici atmosferine bırakın.

Read More >

Mısır Çarşısı

Tarihi Mısır Çarşısı, İstanbul’da gezilecek turistik yerler listesinin ilk sıralarında yer alır. Yerli yabancı turistlerin önemli duraklarından biri olması bir yana, aynı zamanda İstanbul’da alışverişin, geleneksel ve popülerliğini koruyan adreslerindendir. Ziyaretçilerini, baharat kokularının birbirine karıştığı rengarenk bir dünyada gezintiye çıkarıran Mısır Çarşısı’ndan çıkınca kokuların, renklerin, tatların ne kadar önemli ve iyi gelen şeyler olduğunu bir anda fark edersiniz.

Read More >

Bize Ulaşın

Teklif İste

Şimdi Ara